KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6503228
*
nr 650 3228
Gravyr
Frankrike, 53x41
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2010
kl 17:30:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 21:07:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
9331 Gravyr
kolorerat, Bryxella. Bildmått: 34x46 cm, yttermått..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:24
-
9337 Kopparstick
La Sourze a Bondante. Bildmått: 48x37 cm, yttermåt..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:31
-
9333 Kopparstick
Vy mot Pont Neuf. Bildmått: 22x47 cm, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:26
-
9032 Torrnålsgravyr
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43
*
Gravyr
nr 650 3228
Gravyr
Frankrike, 53x41
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/8 21:07:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
9331 Gravyr
kolorerat, Bryxella. Bildmått: 34x46 cm, yttermått..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:24 -
9337 Kopparstick
La Sourze a Bondante. Bildmått: 48x37 cm, yttermåt..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:31 -
9333 Kopparstick
Vy mot Pont Neuf. Bildmått: 22x47 cm, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:26
-
9032 Torrnålsgravyr
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43